Kredyty bez bik w Szczecinie

Nie zawsze wzięcie kredytu jest dobrym pomysłem. Zwłaszcza jeśli chodzi o założenie własnej działalności. Na samym początku wydawało mi się, że jest to dobry i jedyny pomysł bo znalazłem ciekawe oferty na kredyty bez bik w Szczecinie.

Przeszła mi przez myśl także pożyczka od kogoś z rodziny ale okazało się, że nie było zbyt wielu chętnych. Rodzina albo udawała, że nie ma pieniędzy albo od razu mówiono mi, że i tak nic z tego nie będzie i nigdy nie uda im się odzyskać pieniędzy. Niepocieszony poszedłem do banku z nadzieją na uzyskanie dobrego kredytu. Byłem zatrudniony w firmie od wielu dobrych lat, wiec stać raczej mógłbym go dostać. Właśnie. Mógłbym, ale nie dostałem,  ponieważ nawet nie zdążyłem wejść do środka, kiedy spotkałem kumpla. Wyglądał świetnie, a że od dawna już go nie widziałem postanowiliśmy pogadać. Udaliśmy się do pobliskiej kawiarni i usiedliśmy. Adam wydawał się bardzo spokojny i opanowany. Jakby zadowolony z życia.

Okazało się, że od dwóch lat jest właścicielem sporej firmy kurierskiej. Zacząłem mu mówić, że właśnie chciałem starać o kredyt z baku na działalność ale on tylko się zaśmiał. Powiedział, że jest to najgorsze, co mogę zrobić, bo jeśli działalność nie wypali, zostaną mi do spłacania raty na wiele miesięcy a może nawet lat i nie pomogą mi potem nawet takie wynalazki jak kredyt pozabankowy bez zaglądania do bik (Pozyczki-bez-bik.biz). Zdradził mi, że sam wziął dotację unijną. Polega ona na otrzymaniu pieniędzy ze specjalnej puli. Nie trzeba ich oddawać jeśli postępuje się zgodnie z wytycznymi. Postanowiłem zrobić to samo i bardzo się cieszyłem, że spotkałem Adama akurat przed wejściem do banku.