Kredyty bez bik w Szczecinie

Kilkanaście lat temu pewien mój znajomy, który akurat zajmował się nieruchomościami w centrum Szczecina powiedział, że za jakiś czas nie bedzie tam już żadnych drobnych interesów i sklepów tylko same banki oraz instytucje finansowe.

Nie do końca chciało mi się w to wierzyć jednak czas pokazał, że facet miał sto procent racji bo tak teraz własnie wgląda centrum w mieście Szczecinie. Jest to nie wielki miasto i można powiedzieć, że ma dwie główne ulice. Idąc jedną lub drugą po obu stronach jezdni widzimy tylko i wyłącznie różne banki lub pośrednictwa kredytowe. Jest ich w sumie kilkadziesiąt i mocno się zastanawiam czy jest ich aż tyle potrzebnych w tak małym mieście jak Szczecin. Jak wiadomo banki udzielają pożyczek korzystając z bankowej informacji kredytowej.

I tu pojawia się problem ponieważ wiele osób jest tak mocno zadłużonych, że jedyne co im zostaje to tylko kredyt dla osób z długami bez sprawdzania bik (Kredytybezbik.blogan.pl) lub jakaś inna pożyczka pozabankowa. Nie jest to wcale sympatyczne zjawisko jednak takie są fakty i trzeba się z tym pogodzić. Dlatego widzę też coraz więcej innych instytucji udzielających pożyczek niż banki i one chyba teraz zarabiają największe pieniądze na swoich usługach oraz odsetkach jakie trzeba im za takie pożyczki płacić. Lepiej zawsze uważać i nie dac się wpędzić w różne pułapki kredytowe tak, aby zawsze mieć płynnośc finansową.