Joanna Krupa do chudzinek nie należy

Telewizja przekazuje młodym ludziom, szczególnie kobietom błędne obrazy. Bowiem promuje się dziewczyny szczupłe, nie posiadające grama tłuszczu, ubierające się właściwie w sklepach dla dzieci. Kto będąc nastolatką nie myśli o tym, żeby zostać modelką, taką światowej sławy, żeby wybić się jak Rubik chociażby.

Jednakże te o pełniejszych kształtach nie mają szans na międzynarodową karierę. Ale czy aby na pewno? Wystarczy spojrzeć na Joannę Krupę, która do chudzinek nie należy. Oczywiście nie może ona marzyć o sławie światowej modelki wybiegowej, jednakże i tak zaszła daleko. Stała się rozpoznawalna, gra w filmach, a przynajmniej próbuje swoich sił jako aktorka. Zarobiła tyle pieniędzy, ze stać ją na inwestycje, do tego nie rezygnuje ze swoich marzeń odnośnie otworzenia studia fitness, czy też wydania płyt CD z ćwiczeniami, bowiem uważa się za znawcę kobiecego ciała (wiele czasu codziennie poświęca na pielęgnację swojego).

Warto dodać, że Joanna Krupa nie pochwala diet odchudzających, mody na wychudzone ciała, które pozbawione są kobiecych kształtów, wszelkich krągłości. Bo przecież nie chodzi o to, żeby być wieszakiem, tylko umieć się w ubraniach zaprezentować. Praca modelki to naprawdę ciężki kawałek chleba, każdy kto uważa że dziewczyny te nie robią nic prócz uśmiechania się żyje w błędzie. Dlatego też zanim podejmiesz decyzję o tym, żeby dożyć do realizacji, spełnienia swoich marzeń, będziesz chciała spróbować sił w zawodzie modelki, zastanów się czy podołasz wszelkich wyzwaniom, w tym nagości, rozbieraniu się przed obiektywem.