Kategoria: Internet

Filmowanie lustrzankami w Szczecinie i nie tylko

Każdy z nas marzy o tym, żeby zobaczyć jak najwięcej ciekawych miejsc. Oczywiście niekiedy nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że znajdują się one niedaleko nas, w naszym rodzinnym mieście a nawet o nich nie wiedzieliśmy.

Warto zajrzeć na forum turystyczne

Polacy z roku na rok poszerzają swoje horyzonty, starają się docierać w miejsca, gdzie jeszcze nie byli, zwiedzać zabytki, lubią aktywnie wypoczywać podczas urlopów i nie jest tutaj mowa jedynie o aktywności fizycznej.

Joanna Krupa do chudzinek nie należy

Telewizja przekazuje młodym ludziom, szczególnie kobietom błędne obrazy. Bowiem promuje się dziewczyny szczupłe, nie posiadające grama tłuszczu, ubierające się właściwie w sklepach dla dzieci.

Radio klubowe

Czym jest klubowe radio internetowe? Jak sama nazwa wskazuje, jest po prostu radio, tyle że kanałem nadawania jest internet. Radio w internecie działa od końca ubiegłego wieku (jakkolwiek to brzmi, jest to prawda), bowiem pierwsze radio internetowe uruchomiono w 1993 roku a w Polsce w 1998.

Grosznet.pl

Jeden z największych dostawców internetu na terenie Szczecina i okolic. Oferuje sygnał internetowy zarówno drogą kablową jak i radiową. Swoim zasięgiem pokrywa cały Miasto oraz okoliczne miejscowości. Strona firmowa: www.grosznet.pl