Ginekolog w Szczecinie

Szczecin
Szczecin

Właśnie dowiedziałem się, że moja szanowna małżonka jest w ciąży. Ponieważ to jest nasz pierwszy taki przypadek, to będziemy potrzebowali jakiegoś dobrego ginekologa do prowadzenia całej sprawy.

Ciąża to poważna sprawa i nie zamierzamy tego zostawić przypadkowi. Wstępnie przeszukaliśmy już kilka reklam i ogłoszeń i nie możemy się zdecydować. Oczywiście jeśli już jesteśmy pewne i nie zadajemy już pytań typu jakie są pierwsze objawy ciąży. Niby Szczecin jest dużym  miastem, ale jak przyjdzie co do czego, to nie można znaleźć żadnych konkretnych spraw. Na szczęście mamy już całkiem sporą grupkę przyjaciół, którzy mają już za sobą ciąże i mam nadzieję, że zaproponują lub odradzą jakiś lekarzy.

Z tego co się już orientuję, to całkiem spora grupa ludzi rodziła za granicą w Niemczech. Panuje opinia, że w Schwedt są kilka razy lepsze warunki niż w Szczecinie. Problem jest tylko z kwestią prawną – trzeba chyba wykorzystać jakieś luki prawne, a to niezbyt mi się podoba. Dobre oceny zbiera też szpital w Policach i to chyba tam się zdecydujemy, do tego też pracuje tam wstępnie wytypowany ginekolog.

Zbieramy też wszelkie materiały związane z ciążą – w szczególności te ogólnie dostępne w internecie – myślę, że powinny się przydać.