Kategoria: Biznes

Czy warto kupić samochód używany z instalacją gazową LPG?

Na rynku wtórnym nie brakuje samochodów które posiadają instalację LPG, niejednokrotnie to właśnie one z oczywistych do tego powodów wzbudzają nasze swoiste zainteresowanie. Oczywiście nie podejmujmy zbyt pochopnych ruchów w aspekcie dokonania takiej transakcji, a używany samochód z instalacją LPG oceńmy przez pryzmat jego ewentualnej eksploatacji co to oznacza?

W co inwestować : złoto, nieruchomości, lokaty ?

Inwestycje w nieruchomości Istnieje wiele form inwestowania pieniędzy. Jaki rodzaj inwestycji wybrać? Na to pytanie nie ma wszakże jednoznacznej odpowiedzi. Każdy decyduje w tej kwestii samodzielnie. Istnieją co prawda inwestycje które generują wysokie zyski od włożonego kapitału, np. inwestowanie w akcje, w zysk jest w tym przypadku wliczone ryzyko ewentualnej straty finansowej. Potencjalny inwestor ma […]

Rodzaje rolet zewnętrznych

Rolety zewnętrzne zapewniają doskonałą ochronę przed słońcem, nie dopuszczając do zbytniego nagrzewania się pomieszczeń latem i wychładzania w okresie zimowym. Ponadto stanowią element dekoracyjny budynku, a dodatkowo mogą również zabezpieczać go przed włamaniami.

Pożyczki pozabankowe i ich aspekty

Pożyczki pozabankowe pojawiły się na naszym rynku parę ładnych lat temu. Początkowo ludzie traktowali je z dość dużym dystansem – wówczas było to coś nowego, a wiadomo, że do wszelakich nowości odnosimy się zwykle z rezerwą (tyczy się to wszystkich sfer naszego życia).

Gotówkowe pożyczki z komornikiem

Przeglądając oferty firm pożyczkowych, bardzo często możemy zetknąć się z takim sformułowaniem jak pożyczka z komornikiem. Zastanawiamy się zatem, o co tutaj chodzi.

Pożyczki prywatne coraz bardziej popularne

Rynek pożyczek społecznościowych nie jest w naszym kraju co prawda rozwinięty w takim stopniu jak dla przykładu w Stanach Zjednoczonych czy w Wielkiej Brytanii, nie mniej jednak ma już swoich stałych klientów.

Jak otrzymać pożyczkę pozabankową?

Pożyczki pozabankowe dostępne są w różnych formach. Zgłosić się po nie możemy bezpośrednio do siedziby firmy pożyczkowej, by sprawę załatwić osobiście. Jeśli jednak nie mamy na to czasu, a tak często się zdarza, pozostają nam takie opcje jak Internet oraz sms.

Pożyczki pozabankowe – popularne i kontrowersyjne

Pożyczki pozabankowe obecne są na naszym rynku od wielu już lat. Wzbudzają zarówno ogromne zainteresowanie, co i szereg kontrowersji. Zdania na ich temat są podzielone, co nie zmienia faktu, że zapotrzebowanie na tego typu usługi wcale nie maleje – a wręcz przeciwnie, z każdym kolejnym rokiem rośnie.

Finansowe wsparcie dla przeciętnego Polaka

Usługi oferowane przez pozabankowy rynek finansowy cieszą się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem. Firmy pożyczkowe, które w naszym kraju zaczęły powstawać parę ładnych lat temu na brak klientów narzekać nie mogą.